Velitel Druidů z Reichenberku v Ostrově pod Císařem

news 
historie 
průvodce 
HO Bořeň 
links 
přečtěte si 
potápění 
jeskyně 
štoly 
kniha návštěv 
email 


Ladislav VörösJe pátek 20.2.2009 19hod a odjíždíme do Ostrova (u Tisé) na koncert Krucipüsků. V Teplicích lehce sněží. To na kopcích bude určitě hůř. A bylo! Sněhové řetězy a lopatu jsem do kufru přihodil jen tak pro strýčka Příhodu. V ostré zatáčce těsně před Tisou (od Libouchce) stál kamión a 2 osobáky. Projet zatáčku kolem Turistické chaty v Tisé už bylo na hranici. Odbočka na Ostrov se dost špatně hledala. Pod Císaře jsem ani nejel. Zbaběle jsem nechal auto u Pekárny. Dáša krásně připravila parkoviště. Pro nás asi určitě ne.
Pod Císařem bylo lidí tak akorát. Spíš mín než více. Stále jsme nikde neviděli velitele Druidů. Objevil se záhy s kompletní kapelou. Zaparkovali na mikropódiu a spustili netradiční "Unplugged". Perfektní koncert v country stylu. Více napoví fotky.
Dan si nasadil své nové brýle na dálku. Jsou vyrobené v Plzni.Tomáš Hajíček - zpěv, lov mamutůMarek Haruštiak - basa, zpěvVojta Douda ?? - bicí jak řemenJarmut Gabriel - kytara, zpěvSám velký mistrSám velký mistr II.Terasa to do jara asi nevydrží

Copyright ©2009 Ládíčkovo Pekárna