XVIII. Vánoční Bořeň s CAO Děčín

news 
historie 
průvodce 
HO Bořeň 
links 
přečtěte si 
potápění 
jeskyně 
štoly 
kniha návštěv 
email 


Ladislav Vörös


Zase jedne klasický email který chodí ke konci roku :-) :

Ahoj kamarádi,
pojeďte na *XVIII. Vánoční Bořeň!* Ve středu 26.12. pojedeme osobákem ráno v 7:28 hod (Os 6807/6) z Děčína přes Povrly (7:43), Ústí (7:55) a Teplice (8:17) do Bíliny Kyselky (8:40). Podle počasí a chuti lezení nebo turistika a navečer zpět do Kyselky, tady malé, větší popř. největší posezení a třeba i malé dárečky, společné foto a veselá cesta vlakem domů. Kdo pojede z Děčína, doražte nejlépe už v 7 hod. Koupíme společnou jízdenku, vyjde hodně levněji. Pečivo, malé dárečky a něco na zahřátí sebou.. :o)

Jiří Houba Chára


Byla to povinost vyrazit. Ráno na nádraží v Teplicích jsme se sešli akorát dva, já a Aksa. Lukášovo loňské hlášky v emailu "Keci nemají cenu" mi zněly v uších. Dorazil vlak a z něj vykukoval Jirka s pozdravem nazdar předsedové! :-) V kupé nám přidělil luxusní dárek " Weleňského zabijáka" ve skle. Ať se trochu s ním potrápíme ve stěně v báglu. Karel Bělina se ochotně podělil o rum. Na nádráží na Kyselce už to šlo samo. Povinné hromadné focení a ještě jednou přes koleje. Možná pro pojišťovnu.
Přes můstek a stále více zarůstající pěšinkou k Chatě. Zde se všichni rozprchli na všechny světové strany. Zaparkovali jsme pod Biskupskou stolicí. Řádně posilněni čajem se Aksa navázal a vyrazil. Pár fotek na štandu a potom už jen hlavní vrchol Bořně. Cestou dolů jsme pozdravili a nafotili lezecké dvojky a vyrazili léčit Aksovu nemoc pivem, grokem a jídlem.

Dík Jirko za každoroční akciWeleňský zabiják ve skle. Na zadní straně nápis "Pyj prostě nejlepčí piwo"Kompletní sestava XVIII. srazu.Aksa na štandu. Teplota nic moc.S prstem který se mazlil před 3 nedělema s motorovou pilou se špatně lezlo. Vrcholová spárka byla očistec.Kompletní lanové družstvoRuda Ponocný a spol :-)Neznámá slečna trénující na Elbrus. V tom tričku opravdu přišla a odešla. Potkali jsme jí i za 2 hodinky na nádraží ve stejném oděvu.Zakuklený želva ninja ( Iva K.)Pavouk vyhání pavouka :-) V pozadí v červené bundě výškou sice nevelká ale hlasem veliká Radůza.Sám velký Jirka Chára Houba. Mne si ruce protože ujel Karlovi Bělinovi od štanduPři zpáteční cestě to nikomu nedalo a fotili jsme


Copyright ©2008 Ládíčkovo Pekárna